Ponuka striedačov:

Ponúkame kompletný sortiment značky Fronius, kde sme servisný partner. Fronius patrí medzi najväčších výrobcov striedačov na svete. Od ďalších výrobcov štandardne ponúkame sortiment stringových striedačov. Pre väčšie inštalácie, ostrovné systémy a špeciálne aplikácie Vám tiež môžeme ponúknuť individuálny návrh s centrálnymi striedačmi vrátane trafostanice a prípojky do distribučnej sústavy.

FRONIUS

Efektívne, spoľahlivé a výkonné striedače rakúskeho výrobcu Fronius pre fotovoltaické zariadenia výkonovo od jednotiek kW až po stovky kW.
http://www.fronius.com/

VICTRON

http://www.victronenergy.com/

Phoenix Inverters sú výkonné DC - AC striedače /invertor/ s čisto sínusovým výstupným napätím. Boli vyvinuté pre profesionálne použitie a sú vhodné pre širokú škálu aplikácií.

• Sinus Max technológia umožňuje dostať veľmi vysoký záberový prúd.
• Schopnosť dodávať potrebný výkon akémukoľvek druhu záťaže.

• MultiPlus 800VA - 5000VA

Phoenix MultiPlus je výkonný DC - AC striedač /inverter/ s čisto sínusovým výstupným napätím, so sofistikovanou adaptívnou nabíjačkou batérie a ultra rýchlym prepínačom slučky napájania /bypassu/.

• Unikátne vlastnosti funkcie PowerAssist
• Adaptívna nabíjačka batérie
• Neprerušená dodávka striedavého /AC/ prúdu (funkcie UPS)
• Možnosť paralelného spájania až šiestich meničov, čím sa zvyšuje celkový výkon zostavy

http://www.victronenergy.com/

KACO new energy

Firma KACO new energia je dlhoročný skúsený nemecký výrobca kladúci dôraz na vysokú kvalitu a efektivitu svojich výrobkov.

http://kaco-newenergy.com/us/

KOSTAL PIKO

Striedače KOSTAL PIKO sú vyvinuté s vysokým štandardom kvality. Dnes sú výrobky ponúkané KOSTAL Solar Electric jednofázové a trojfázové zariadenie s výkonom AC 3 kW do 12 kW.

http://www.kostal-solar-electric.com/content/en/

SMA Solar Technology AG

SMA Solar Technology AG je globálnym lídrom v oblasti vývoja, výroby a predaja FV striedačov a ako skupina energetického manažmentu ponúka inovatívne kľúčové technológie pre budúcnosť napájacích štruktúr. SMA je zastúpená vo všetkých významných fotovoltaických trhoch v 21 krajinách. Spoločnosť zamestnáva viac ako 5 000 zamestnancov a dosiahla objem predaja 932.5 miliónov € (2013).

http://www.sma.de/en.html

HOPPECKE

HOPPECKE sa špecializuje na vývoj nových technológií a služieb pre ukladanie energie. V súčasnej dobe sme najväčším výrobcom priemyselných batérií, systémov a nabíjačiek v európskom vlastníctve.

Od roku 1927 sa firma zaoberá vývojom a výrobou systémov skladovania energie nemeckej kvality s použitím po celom svete.

http://www.hoppecke.com/