O FIRME

SOLARNYDOM, s.r.o.

10 ROKOV NA TRHU, VIAC AKO 8000 ÚSPEŠNÝCH REALIZÁCIÍ FOTOVOLTICKÝCH ELEKTRÁRNÍ NA SLOVENSKU.

V roku 2023 z celkového inštalovaného výkonu na slovenskom trhu 267 MW naša spoločnosť SOLARNYDOM, s.r.o. dodala viac ako 10% inštalovaného výkonu (27,7 MW)

SOLARNY DOM s.r.o. Vám ponúka kompletné služby v oblasti solárnych systémov. Venujeme sa predaju solárnych komponentov, montáži FV elektrární, servisu FV elektrární pre RD, chalupy, firemné účely a pre bytové jednotky.

Našim cieľom je ponúkať kvalitu a zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka, preto ponúkame len overené produkty, ktoré majú certifikáty TÜV a certifikáty kvality ISO.

Na každý systém sa pozeráme individuálne a prispôsobujeme ho požiadavkám konkrétneho klienta.
Naša spoločnosť má inštalatérov, ktorí získali certifikát MHSR.

Tento certifikát je potrebný, ak chcete čerpať dotácie.

Kontaktujte nás cez NEZÁVÄZNÝ FORMULÁR v linku tu: https://riesenia.solarnydom.skPostup prác:

1. PRVÝ KONTAKT

Pri prvom kontakte zistíme vaše požiadavky, očakávania a ciele.

2. SPRACOVANIE NÁVRHU RIEŠENIA

Na základe podkladov od vás, spracujeme návrh riešenia a cenovú ponuku.

3. OBHLIADKA

Po odsúhlasení prvotného riešenia prídeme na obhliadku. Počas obhliadky vám presne vysvetlíme všetky detaily, dohodneme trasy vedení a umiestnenia technológie. Po obojstrannom odsúhlasení a vašom záujme o konzultované riešenie, podpíšeme zmluvu o dielo.

4. ADMINISTRATÍVNE PRÁCE

Riešime všetku administratívu a legislatívu, od vás je potrebná len súčinnosť.

5. DOTÁCIA

Ak máte riešenie dotované štátnym príspevkom, čaká sa v tomto kroku na jeho obdržanie – znova je od vás potrebná len súčinnosť.

6. SAMOTNÁ REALIZÁCIA DIELA

Inštalácia trvá zväčša jeden, maximálne dva dni, v závislosti od veľkosti inštalácie. Z vašej strany je potrebné umožniť našim technikom prístup k miestam, spojeným s inštaláciou. Kávička od vás poteší, nie je podmienkou pre úspešnú inštaláciu.

7. ADMINISTRATÍVNE UKONČENIE A PLATBA

Po odovzdaní diela vám zašleme kompletnú dokumentáciu, potrebnú k správnej prevádzke a údržbe zariadení. Obdržíte aj faktúru na úhradu dopredu dohodnutej ceny.

8. ZÁRUČNÝ SERVIS / POZÁRUČNÝ SERVIS

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Predaj všetkých komponentov

Od kvalitných FV panelov, cez striedače vyrobené v EÚ až po skrutky na uchytenie systému, to všetko u nás nájdete v prvotriednej kvalite.

Montáž FV na kľuč

Z ponúkaných komponentov Vám vieme zhotoviť kompletnú ponuku presne pre Vaše potreby a vieme Vám Vašu elektráreň dodať od A po Z, vrátane všetkej administratívnej záťaže. Sme držitelia osvedčenia inštalatér od MH SR.

Záručný a pozáručný servis

Ponúkame kompletný záručný a pozáručný servis, pre našich klientov prednostne, a v prípade pozáručného servisu za zvýhodnené ceny.

Nezáväzný formulár riešenia

Využite naše služby v oblasti solárnych systémov a fotovoltiky. Dlhoročné skúsenosti, prax a viac ako 500+ realizovaných inštalácii v SR je Vašou zárukou kvality.
Vyplňte náš NEZÁVÄZNÝ FORMULÁR v linku tu: https://riesenia.solarnydom.sk

Tí, ktorí prídu po nás, budú potrebovať viac paliva ako my, mali by sme teda nechať uhlie tak, a zapriahnuť slnečnú energiu, navrhoval už na prelome minulého storočia
Nikola Tesla.