O FIRME

SOLARNY DOM s.r.o. Vám ponúka kompletné služby v oblasti solárnych systémov. Venujeme sa predaju solárnych komponentov, montáži FV elektrární, servisu FV elektrární pre RD, chalupy, firemné účely a pre bytové jednotky.

Našim cieľom je ponúkať kvalitu a zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka, preto ponúkame len overené produkty, ktoré majú certifikáty TÜV a certifikáty kvality ISO.

Na každý systém sa pozeráme individuálne a prispôsobujeme ho požiadavkám konkrétneho klienta.

Naša spoločnosť má inštalatérov, ktorí získali certifikát MHSR. Tento certifikát je potrebný, ak chcete čerpať dotácie.

Zoznam inštalatérov pre fotovoltické a slnečné tepelné systémy, ktorým bolo vydané osvedčenie pre inštalatérov podľa zákona č. 309/2009 Z.z.:

http://www.mhsr.sk/zonam-instalaterov/139870s

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Predaj všetkých komponentov

Od kvalitných FV panelov, cez striedače vyrobené v EÚ až po skrutky na uchytenie systému, to všetko u nás nájdete v prvotriednej kvalite.

Montáž FV na kľuč

Z ponúkaných komponentov Vám vieme zhotoviť kompletnú ponuku presne pre Vaše potreby a vieme Vám Vašu elektráreň dodať od A po Z, vrátane všetkej administratívnej záťaže. Sme držitelia osvedčenia inštalatér od MH SR.

Záručný a pozáručný servis

Ponúkame kompletný záručný a pozáručný servis, pre našich klientov prednostne, a v prípade pozáručného servisu za zvýhodnené ceny.

Tí, ktorí prídu po nás, budú potrebovať viac paliva ako my, mali by sme teda nechať uhlie tak, a zapriahnuť slnečnú energiu, navrhoval už na prelome minulého storočia
Nikola Tesla.