PONUKA FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMOV A RIEŠENÍ

Produkty HUAWEI - O firme:
S radosťou Vám oznamujeme, že naša spoločnosť sa stala v tomto roku HUAWEI GOLD Digital Power Partnerom
Vďaka domu Vám vieme poskytnúť opäť ešte lepšie a kvalitnejšie služby.Spoločnosť Huawei bola založená v roku 1987 a je popredným svetovým poskytovateľom infraštruktúry informačných a komunikačných technológií (ICT) a inteligentných zariadení.

Zaviazali sme sa prinášať digitálne technológie každému človeku, domácnosti a organizácii pre plne prepojený a inteligentný svet. Máme približne 197 000 zamestnancov a pôsobíme vo viac ako 170 krajinách a regiónoch, kde slúžime viac ako trom miliardám ľudí na celom svete.

Poslaním spoločnosti Huawei je priniesť digitálne technológie každému človeku, domácnosti a organizácii a vytvoriť tak plne prepojený a inteligentný svet. Za týmto účelom budeme: podporovať všadeprítomnú konektivitu a podporovať rovnaký prístup k sieťam, aby sme položili základy inteligentného sveta; poskytovať maximálny výpočtový výkon na poskytovanie všadeprítomného cloudu a inteligencie; vybudovať výkonné digitálne platformy, ktoré pomôžu všetkým odvetviam a organizáciám stať sa agilnejšími, efektívnejšími a dynamickejšími; predefinuje používateľskú skúsenosť pomocou AI a ponúka spotrebiteľom prispôsobenejšie a inteligentnejšie zážitky vo všetkých scenároch vrátane domova, cestovania, kancelárie, zábavy a fitness a zdravia.

https://solar.huawei.com/eu


Pošlite nám nezáväzný dopyt cez náš FORMULÁR V LINKU TU: https://riesenia.solarnydom.sk/, alebo nás kontaktuje na 0940 630 630, prípadne mailom na info@solarnydom.sk


Produkty Mounting systems - O firme:
Mounting Systems GmbH je jedným z najväčších svetových výrobcov konštrukcií spodnej stavby pre fotovoltaické systémy. Už viac ako 30 rokov stojíme za kvalitnými výrobkami „Made in Germany“.

Naše produkty sú navrhnuté interne s najvyššími štandardmi spokojnosti zákazníkov, kvality a služieb a sú vyrábané s neustálym ďalším vývojom v našej továrni v Rangsdorfe. Pretože kvalita znamená byť na mieste počas vývoja a výroby, aby sprevádzala procesy krok za krokom.

Naše fotovoltaické montážne systémy vyrobené podľa nemeckých noriem sa tešia jedinečnému a vynikajúcemu imidžu ako v Nemecku, tak aj u našich medzinárodných zákazníkov a obchodných partnerov.

https://www.mounting-systems.com/en/


Pošlite nám nezáväzný dopyt cez náš FORMULÁR V LINKU TU: https://riesenia.solarnydom.sk/, alebo nás kontaktuje na 0940 630 630, prípadne mailom na info@solarnydom.sk


Produkty CANADIAN SOLAR - O firme:
Pod vedením Dr. Qu sme vyrástli na jedného z najväčších svetových poskytovateľov solárnych fotovoltaických produktov a energetických riešení, ako aj na jedného z najväčších vývojárov solárnych elektrární na svete. Kumulatívne sme dodali viac ako 90 GW solárnych modulov tisíckam zákazníkov vo viac ako 160 krajinách, čo je dosť na uspokojenie potrieb čistej, zelenej energie približne 21,2 milióna domácností. Máme viac ako 18 500 oddaných zamestnancov, ktorí sa každý deň usilujú o to, aby sa toto poslanie stalo realitou.

Zákazníci si nás vyberajú, pretože im dodávame najlepšiu možnú hodnotu. Naše moduly a systémové riešenia kombinujú špičkovú kvalitu s vedúcimi nákladovými štruktúrami na trhu. A naše solárne projekty neustále dosahujú najvyššie výrobné hodnoty a návratnosť investícií.

Canadian Solar (CSIQ) v súčasnosti pripravuje 25 GW solárnych projektov a 47 GWh akumulačných projektov a má jedinečnú pozíciu na poskytovanie vývoja projektov a kompletných solárnych riešení na kľúč. Spojením služieb pre celý životný cyklus projektu – štúdia uskutočniteľnosti, povoľovanie, vývoj, inžinierstvo, obstarávanie, výstavba a údržba – môžeme výrazne znížiť zložitosť a náklady pre priemyselných a komerčných zákazníkov.

V roku 2020 sme získali kapitál vo výške 260 miliónov USD na plánovanú IPO spoločnosti MSS a dokončili sme emisiu konvertibilných dlhopisov v hodnote 230 miliónov USD. Vynechané IPO spoločnosti CSI Solar bolo schválené Čínskou regulačnou komisiou pre cenné papiere v marci 2022. Poskytne nám rýchle rozšírenie našej výrobnej kapacity spolu s najpokročilejšími technológiami na podporu našich cieľových 31 GW dodávok modulov a 1,8 GWh až 2,0 GWh batérie. skladové zásielky v roku 2023.


https://www.canadiansolar.com/?lang=global


Pošlite nám nezáväzný dopyt cez náš FORMULÁR V LINKU TU: https://riesenia.solarnydom.sk/, alebo nás kontaktuje na 0940 630 630, prípadne mailom na info@solarnydom.sk